Branżowa Szkoła I Stopnia w Grójcu

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Grójec Powiat: Powiat grójecki

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Księdza Piotra Skargi, 12, 05-600, gRÓJEC

telefon: 486642620

email: sekretariat.zspgrojec@grojec.pl

strona: www.zspgrojec.eu

szkoła grottgera, szkoła podstawowa nr 2 w tomaszowie lubelskim, kołaczkowo kujawsko pomorskie, publiczne gimnazjum w nowej brzeźnicy, ateneum gdańsk, przedszkole kuntersztyn, wigilijny wieczór genially, politechnika gdańska opinie, zs1 bartoszyce, zso nr 2 wejherowo, app.mali-wspaniali.pl, przedszkole króla maciusia grodzisk maz, sporty zimowe dyscypliny, wydział budowy maszyn, 192 gdynia, krav maga wady i zalety, utwórz czasowniki od rzeczowników podanych w ramce w ćwiczeniu 4
yyyyy

Możesz również cieszyć się: