Branżowa Szkoła I stopnia w Czernikowie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Czernikowo Powiat: Powiat toruński

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Gimnazjalna, 1, 87-640, Czernikowo

telefon: 542889272

email: gimlo.czernikowo@gmail.com

strona: www.gimlo.czernikowo.pl

wypisz archaizmy z bogurodzicy, pomaluj pola w których iloraz jest równy, zs gręzówka, powiat inowrocławski, zs rychwal, przedszkole jeżów sudecki, mś w piłce nożnej plażowej, zpku, gimnazjum 1 trzebnica, prywatna wyższa szkoła nauk społecznych komputerowych i medycznych, szkoła podstawowa lwówek śląski, zspolaniec, ochronka dębica, warszawa kazimierz, szkola.zak, uniwersytet w oxfordzie, sp bolkow, szkoła podstawowa świniarsko, obowiązki pedagoga szkolnego 2018
yyyyy

Możesz również cieszyć się: