Branżowa Szkoła I stopnia w Brodnicy

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: Brodnica Powiat: Powiat brodnicki

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Mazurska, 28, 87-300, Brodnica

telefon: 564982466

email: sekretariat@ckziubrodnica.pl

strona: www.ckziubrodnica.pl

co to jest folder w komputerze, zespół szkół aktywności zawodowej w zduńskiej woli, prawo coulumba, opis króla ryb, ranking szkół podstawowych białystok, uth warszawa cennik, wiosenna przerwa świąteczna, właściwości fizyczne wodoru, oblicz podaną sumę stosując zwykłe działania arytmetyczne a następnie korzystając ze wzoru na sumę, języki nordyckie, podpisz ilustracje tytułami najsłynniejszych pieśni stanisława moniuszki., kraje europy południowej, świedziebnia, hiszpańska biolog, wielkości fizyczne jednostki i pomiary klasa 7, szkoła podstawowa nr 1 w terespolu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: