Branżowa Szkoła I Stopnia START we Włocławku

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Elektryk

Gmina: M. Włocławek Powiat: Powiat m. Włocławek

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Plac Wolności, 1, 87-800, Włocławek

telefon: 543070333

email: grzonkowska@plm.pl

strona:

kraków spółdzielców, rozwiń skrót unicef, zs kleosin, weto czy veto, jaki może być świąteczny mazurek określenia, przedszkole nr 2 wołomin, kartki błogosławionego dnia, gim nr 12 szczecin, szkoły podstawowe słupsk, gimnazjum nr 1 szprotawa, podkreśl w zdaniach rzeczowniki. zapisz zdrobnienia, szkola nr 71 lodz, gimnazjum glubczyce, 3lo płock, poradnia psychologiczno pedagogiczna oświęcim, w tatrach znajduje się kilka obiektów przyrodniczych, złoty kłos świnoujście turnusy rehabilitacyjne 2018, technika szkoła podstawowa, gdzie jest muzeum pergamońskie, wsosp dziekanat, przedszkole ciemne
yyyyy

Możesz również cieszyć się: