Branżowa Szkoła I Stopnia START we Włocławku

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: M. Włocławek Powiat: Powiat m. Włocławek

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Plac Wolności, 1, 87-800, Włocławek

telefon: 543070333

email: grzonkowska@plm.pl

strona:

wiedza starogard, sp kunowice, sprawdzian z geografii klasa 5 dział 1 online, wrocław okulickiego, gimnazjum prażmów, informatyk łódź, sprawdzian z geografii klasa 6 dział 2, co oznacza słowo więcej w wypowiedzi kondora podaj sformułowanie synonimiczne, akademia ignatianum kraków, co to akcja burza, smoleńsk 4 kraków, szarych szeregów słupsk, uzupełnij zdania czasownikami z ramki i wyrażeniem be going to, ocean północny, piosenka przyjedź do nas mikołaju, cukry gimnazjum
yyyyy

Możesz również cieszyć się: