BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 6 W RYBNIKU

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: M. Rybnik Powiat: Powiat m. Rybnik

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, 145, 44-251, RYBNIK

telefon: 324577098

email: zs6@miastorybnik.pl

strona: www.zssrybnik.pl

dokończ rysunek tak aby otrzymać siatkę graniastosłupa prostego, góry albańskie, przeczytaj zdania i napisz nazwy zawodów, neksi, kuśnierz białystok, sp92 kraków, punkty do liceum 2017/2018 kalkulator, sp172, opisz krótko religie których nazwy wymieniono poniżej, uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej ankieta dla rodziców, rumeli hisari, informator egzamin ósmoklasisty 2022, wip pw dziekanat, żory pawlikowskiego, studia prawne, konkurs historyczny szkoła podstawowa, starnin
yyyyy

Możesz również cieszyć się: