Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, ul. Swobodna 59

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

Gmina: M. Dąbrowa Górnicza Powiat: Powiat m. Dąbrowa Górnicza

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Swobodna, 59, 41-303, Dąbrowa Górnicza

telefon: 322612245

email: sosw@dabrowa-gornicza.pl

strona: www.osw.dabrowa.pl

jak.dojade szczecin, artysta sławomir mrożek gatunek i rodzaj literacki, w stanie razem czy osobno, komórki naskórka mają pojedynczy czy podwójny zestaw chromosomów, jagiellonczyk.org.pl, zdz wyszków, sp 1 zabrze, gimnazjum nr 1 w wieruszowie, szkolaokuniew, zespół szkół w radomyślu nad sanem, szkola stara lubianka, przepisz zdania używając strony biernej, stebark, mg4 piekary śląskie, przedszkole lubniewice, struktura sądów w polsce, zmiana oficjalnej nazwy państwa na rzeczpospolita polska, co to są bogactwa naturalne, zespół szkół nr 3 w skoczowie, sklep rolniczy nowy targ
yyyyy

Możesz również cieszyć się: