Branżowa Szkoła I stopnia nr 8

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Ślusarz

Gmina: M. Włocławek Powiat: Powiat m. Włocławek

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Nowomiejska, 21, 87-800, Włocławek

telefon: 544121041

email: sekretariat@zs3wek.pl

strona: www.zs3wek.pl

śląska miasto w powiecie świdnickim, gdzie są żuławy wiślane, zsp wielkie oczy, czemierniki eu, tvp.sport program, gimnazjum przeworno, ze stolicą w bagdadzie, technikum nr 20, zs nr 2 płock, przedszkola wypowiedzenie umowy z przedszkolem, zsz ostróda, szkoła łekno, zespół szkół handlowych jastrzębie zdrój, jednostki sily parcia, jakie przedmioty są w klasie 7, sp 11 piotrków, oke poznań wyniki egzaminu gimnazjalnego 2019, sp1 żywiec mobidziennik, prosta przechodząca przez punkt a (-10 5)
yyyyy

Możesz również cieszyć się: