Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 w Kielcach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Murarz-tynkarz

Gmina: M. Kielce Powiat: Powiat m. Kielce

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Jagiellońska, 90, 25-734, Kielce

telefon: 413676183

email: zsp1@poczta.onet.pl

strona: www.zsp1-kielce.pl

baza łęgajny, przedszkole nr 6 chorzów, zst kartuzy, hotel rezydencja parkowa 6, ul sportowa rzeszów, złochowice, teczkaklienta, leba kluby, na rysunku przedstawiono cztery figury, ośrodek wczasowy gród piastów dźwirzyno opinie, jeden z najwybitniejszych poetów w dziejach naszego państwa, sp2 grodzisk mazowiecki, przedszkole nr 43 rybnik, upoważnienie do odbioru dziecka ze szkoły podstawa prawna, wydział matematyczno przyrodniczy uksw, douglas c 47 skytrain, zespół szkół plastycznych w gdyni, co oznacza skrót mb
yyyyy

Możesz również cieszyć się: