Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 w Poznaniu

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Cukiernik

Gmina: M. Poznań Powiat: Powiat m. Poznań

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

św. Jerzego, 6/10, 61-546, Poznań

telefon: 618333835

email: bs42@interia.pl

strona: www.bs42poznan.pl

andersa 4 siemiatycze, www.karolewo.com, najpiękniejsze wiersze o matce, gimnazjum nr 26 łódź, szkoła rokietnica, zso głubczyce, ekoludki ełk, akuku kartuzy, sp ksawerów, zabawy dla klas 1-3, szkoła językowa elbląg, przedszkole nr 110 wrocław, kochanowskiego 41, gimnazjum im juliusza słowackiego w starym sączu, gimnazjum publiczne w pruchniku, wskaż właściwe dokończenie zdania, szkoła podstawowa w siesławicach, rower budowa, mlyniec, zespół samokształceniowy edukacji wczesnoszkolnej – plan pracy, smulikowskiego 6/8
yyyyy

Możesz również cieszyć się: