Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Elektryk

Gmina: M. Kielce Powiat: Powiat m. Kielce

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Prezydenta R. Kaczorowskiego, 8, 25-317, Kielce

telefon: 413680570

email: zse@zse-kielce.edu.pl

strona: www.zse-kielce.edu.pl

pierwiastek z 64, co to jest noc paskiewiczowska, szkoła w nowym dworze mazowieckim, sp382, mobi dziennik sp3 sroda slaska, oskar i panią róża scenariusz lekcji, woiz zabrze, test z granicy, figury geometryczne scenariusz zajęć dla 6 latków, sp 9 skierniewice, wacław milke, ekspresja co to, przedszkole orzesze zawiść, napewno jak sie pisze, targi edukacyjne 2019 warszawa, żart po niemiecku, czastary szkoła, s3 droga ekspresowa, hymn ukrainy tekst fonetycznie, lider dęblin, zasoby przyrody podział
yyyyy

Możesz również cieszyć się: