BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH, ELEKTRYCZNYCH I MECHANICZNYCH IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Elektryk

Gmina: M. Bielsko-Biała Powiat: Powiat m. Bielsko-Biała

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Słowackiego, 24, 43-300, BIELSKO-BIAŁA

telefon: 338122479

email: szkola@zseeim.edu.pl

strona: http://zseeim.edu.pl

książka waży 2/5 kg a puste pudełko, hutor, szkoła podstawowa nr 20 dąbrowa górnicza, w wyniku działania na karbid wody z dodatkiem roztworu fenoloftaleiny, sp7 czechowice, lwy z gdańskiego ratusza, szkoła podstawowa nr 12 w kędzierzynie koźlu, ckziu środa wlkp, szkoła kołczygłowy, szkoła tarnogród, zs4 lublin, ludwika hirszfelda warszawa, nato pełna nazwa, gimnazjum nr 1 brzeg, przedszkole 36 częstochowa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: