Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Ślusarz

Gmina: Kościerzyna Powiat: Powiat kościerski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

Kartuska, 48, 83-400, Kościerzyna

telefon: 586863661

email: pzs3.koscierzyna@powiatkoscierski.pl

strona: http://pzsnr3koscierzyna.udupage.org

szkoła podstawowa w rudniku szlacheckim, nirwid, dąbrówka szkoła podstawowa, zs lubycza królewska, sobieskiego 68, zlobek gliwice, szkoła podstawowa nr 9 kalisz, dwanaście prac herkulesa pdf, konstantynów łódzki hotel, zespół szkół ponadgimnazjalnych w lubinie, charles k. kao, katolickie przedszkole biłgoraj, dieta ubogotłuszczowa, licea prywatne gdańsk, dzwig podnoszac plyte betonowa na wysokosc, technikum budowlane nr 1 w zs budowlanych nr 1, słuchacz west point, we francji największe znaczenie mają usługi, szkoła nr 7 ciechanów, cechy recesywne, szkoła zegartowice
yyyyy

Możesz również cieszyć się: