Branżowa Szkoła I Stopnia nr 22

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Blacharz samochodowy

Gmina: M. Łódź Powiat: Powiat m. Łódź

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

Przybyszewskiego, 73/75, 93-126, Łódź

telefon: 426811383

email: zspnr22@wp.pl

strona: www.zsp22.pl

plastyk częstochowa, blizne szkoła, zaczarowana zagroda test pdf, szkoła podstawowa nr 3 ostrzeszów, tematy godzin wychowawczych klasa 4, odpowiedzialność prawna nieletnich, plan net, fenix gdańsk, przedszkole serock, szegedyńska, sp 64 poznań, kiedy są wyniki egzaminów ósmoklasisty 2022, określ na czym polega arystotelesowska zasada złotego środka, kiedy wyniki matur poprawkowych 2018, przedszkole nr 6 tychy, mobidziennik sp 27 bb, jakie są części mszy świętej, biol-pol liceum, szkoła nr 19 kędzierzyn, scenariusz zakończenia roku szkolnego klasa 8
yyyyy

Możesz również cieszyć się: