Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Międzychodzie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Gmina: Międzychód Powiat: Powiat międzychodzki

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Bolesława Chrobrego, 13, 64-400, Międzychód

telefon: 957482723

email: zsnr2miedzychod@wp.pl

strona: –

salezjanie toruń, szkola czernina, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 5 odkrywamy tajemnice zdrowia, jak wygląda egzamin praktyczny na kartę rowerową, wielkanocna przerwa świąteczna, przerwa szkolna wielkanoc 2021, ekonomik lask, zs bielcza, przedszkole gryfino, gimnazjum augustianek, informatyka sosnowiec, spsokolniki, sp nr 4 czechowice, sprawdzian z edukacji polonistycznej klasa 1, zszsroda.pl, zapisz podane liczby cyframi ustaw te, szkoła żak kraków, pg nr 1 ostrowiec, co to jest enklawa, zainek
yyyyy

Możesz również cieszyć się: