Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 w Kartuzach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: Kartuzy Powiat: Powiat kartuski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

Mściwoja II, 24, 83-300, Kartuzy

telefon: 586811615

email: zsmkartuzy@wp.pl

strona: www.zstkartuzy.pl

zsp konarzyny, heavy metal utwory, co osoba mówiąca chce przekazać odbiorcy utworu do czego zachęca, kołłątaja poznań, dziadkowie przygotowali dla swoich wnuków paczki z owocami, sp nr 2 włodawa, przedszkole cieklin, progi punktowe agh 2018, zss szczecin, co można robić po technikum informatycznym, jeśli funkcja kwadratowa f(x)=x^2+2x+3a, aleksandra szymajda-mikuła, gestalt kraków, zaznacz zestaw zawierający tylko nazwy tłuszczów nasyconych., wpisz brakujące liczby możesz korzystać z kalkulatora, prywatne gimnazjum skarżysko
yyyyy

Możesz również cieszyć się: