Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Jędrzejowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: Jędrzejów Powiat: Powiat jędrzejowski

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Okrzei, 63, 28-300, Jędrzejów

telefon: 413861401

email: sekretariat@zspgrot.edu.pl

strona: www.zespgrot.edu.pl

barlinek wrocław, manix jastarnia, ile wazy oszczep, nowowiejska 37, zs 3 żory, szkoła plastyczna radom, uzupełnij tekst podanymi wyrazami, ranking lo poznań, zespół szkół nr 3 w olkuszu, przedszkole 15 siemianowice, wypozyc, powiat działdowski, narząd tympanalny, pan twardowski jak narysować panią twardowską, do każdego z zestawów słów dopisz w zeszycie według wzoru, sp21 koszalin, dane sa trzy liczby a=3/pierwiastek 2-1, żak tomaszów maz, do podanych rzeczowników dopisz czasowniki, szkoła skoraszewice, szkoła podstawowa w witoszowie dolnym
yyyyy

Możesz również cieszyć się: