Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Jędrzejowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Ślusarz

Gmina: Jędrzejów Powiat: Powiat jędrzejowski

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Okrzei, 63, 28-300, Jędrzejów

telefon: 413861401

email: sekretariat@zspgrot.edu.pl

strona: www.zespgrot.edu.pl

akademia pod czereśnią, środowisko przyrodnicze polski – sprawdzian 3 liceum, żłobek augustów, kijowska 7, zsp łochów, komórka prokariotyczna i eukariotyczna, tundra mapa, studia grafika komputerowa kraków, szlaki handlowe w średniowieczu, sp nr 12 lubin, szkola 56 bydgoszcz, kompetencje kluczowe w nauczaniu 2018, romeo i julia ile stron, rodzaje pstrągów, szkoła podstawowa w niemcach, mocne i słabe strony dziecka 6 – letniego przykłady, pan wzywał milordzie wszystkie odcinki, zsnr4 nowy sacz, zso w brwinowie, wpisz odpowiednie ułamki dziesiętne, 2 zasada termodynamiki definicja
yyyyy

Możesz również cieszyć się: