Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Jędrzejowie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Operator obrabiarek skrawających

Gmina: Jędrzejów Powiat: Powiat jędrzejowski

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Okrzei, 63, 28-300, Jędrzejów

telefon: 413861401

email: sekretariat@zspgrot.edu.pl

strona: www.zespgrot.edu.pl

pajacyk ostrowiec, zsg nr 3 w milanówku, xx lo kraków, gimnazjum w głogówku, medan tychy, zadania pedagogiki, świeciechów duży, wydłużenie etapu edukacyjnego rozporządzenie 2017, kresomózgowie funkcje, przedstaw w jaki sposób związek morski został podporządkowany atenom, technikum energetyczne im. henryka zygalskiego, marlena szulc lubin, tatrzańska 35 gdynia, cztery pory pory roku karty pracy, winners szkolenia, yves rocher francja, z 216 cm drutu wykonano szkielet sześcianu, dps żydowo, na terenie japonii często występują, dzien babci i dziadka wierszyk, jaktorów szkoła podstawowa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: