Branżowa Szkoła I stopnia im. Powstańców Wielkopolskich w Brennie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: Wijewo Powiat: Powiat leszczyński

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

KOŚCIELNA, 1, 64-150, WIJEWO

telefon: 655494082

email: zsbrenno@le.onet.pl

strona: www.zsbrenno.edu.pl

przedszkole nr 1 lębork, szkoła siary, 2 do potęgi, szkola podstawowa chocianów, zespół szkół w iwanowicach, tematy zajęć korekcyjnych, sp8 toruń, dokończ zdanie wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych cykl miesiączkowy, sosw kraków tyniecka, test ze znaków ostrzegawczych, gimnazjum nr 2 w zabkach, ptasie gniazda rodzaje, brzostowiec, rajszew szkoła, drugie prawo mendla, wierszyk na wielkanoc dla dzieci, stary wiśnicz, pwr w5, swobodny spadek ciał, przedszkole nr 4 mielec, obowiązki pomocy nauczyciela w przedszkolu państwowym
yyyyy

Możesz również cieszyć się: