Branżowa Szkoła I Stopnia im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej ZDZ w Lublinie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Blacharz samochodowy

Gmina: M. Biała Podlaska Powiat: Powiat m. Biała Podlaska

Województwo: WOJ. LUBELSKIE

Adres:

Aleja Jana Pawła II, 97, 21-500, Biała Podlaska

telefon: 833425651

email: zdz@bialapodl.pl

strona: www.zdz.bialapodl.pl

przedszkole akwarelka, kolorowe kredki przedszkole, ekonomik biała podlaska, czy 15 października 2021 jest dniem wolnym od zajęć, rekrutacja do przedszkoli 2019/2020 kraków, zsr sroda, szkoła podstawowa w ćmińsku, technikum gastronomiczne gorzów, budowa kory mózgowej, zapisy do przedszkoli 2022, zs stary targ, pokoloruj na szaro pola zawierające wyrazy w których litera i, technikum na wiśniowej, czasowniki dokonane i niedokonane ćwiczenia, technikum prusa, przedszkole ciechocinek, wrocław ul krucza
yyyyy

Możesz również cieszyć się: