Branżowa szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Gmina: Strzelce Opolskie Powiat: Powiat strzelecki

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

Powstańców Śl., 3, 47-100, Strzelce Opolskie

telefon: 774612701

email: ckziu@ckziu-strzelce.pl

strona: ckziu-strzelce.pl

ssaki żyjące w wodzie, zolkiewski siedlce, szkoła podstawowa w winnicy, opowiadanie o wigilii w domu ewy, wierszyk na dzień mamy dla 2 latka, brytyjska rodzina królewska drzewo genealogiczne, sprawdzian historia klasa 4, szkola podstawowa nr 2, program zajęć rewalidacyjnych dla ucznia z afazją, szkoła podstawowa rembertów, 05 126 stanisławów pierwszy, egzamin próbny matematyka, zs lelkowo, szkola nr 8 nowa sol, szkola podstawowa nr 10 suwalki, gimnazjum w mierzęcicach, sp motycz, lublin radziwiłłowska 5, oceń czy podane informacje są zgodne z prawdą. zaznacz literę p jeśli informacja jest prawdziwa, gatunki gadów w polsce
yyyyy

Możesz również cieszyć się: