BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Rolnik

Gmina: Oborniki Śląskie Powiat: Powiat trzebnicki

Województwo: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Adres:

PARKOWA, 8, 55-120, OBORNIKI ŚL.

telefon: 713102223

email: pzsoborniki@powiat.trzebnica.pl

strona: pzs-obornikislaskie.pl

szkola szonowice, zarządzanie i inżynieria produkcji opinie, cytaty o rodzinie jan paweł ii, spmorawica, szkoła wyższa im bogdana jańskiego w warszawie, sp31 zabrze, pasożytnictwo spotyka się u zwierząt roślin i grzybów, jeziora wulkaniczne przykłady, zagadka są w nim koła prostokąty dwa kwadraty też dodamy, okres wielkiej smuty, narysowany odcinek to podstawa trojkąta równoramiennego o wysokości 3cm, rozwój 3 latka, progi punktowe do liceum wrocław 2017, jagielonia białystok, zs26 pl, technikum nr 17 w śtzn, przedszkole w rzerzęczycach, sp nr 1 ostrów wlkp, technik laboratoryjny studium
yyyyy

Możesz również cieszyć się: