Branżowa Szkoła I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Fryzjer

Gmina: Lubicz Powiat: Powiat toruński

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

, 128, 87-162, LUBICZ

telefon: 566784118

email: szkola@zsgronowo.edu.pl

strona: zsgronowo.edu.pl

lachowo, antymon pierwiastek, napisz w zeszycie dwa zdania złożone o wielkanocy, cele operacyjne lekcji wf, dwudziestolecie międzywojenne sprawdzian, egzamin próbny ósmoklasisty, sprawozdanie nauczyciela wspomagającego stażysty, szkoła podstawowa nr 5 myszków, kiedy doszło do wielkiej schizmy wschodniej, wróżby andrzejkowe film edukacyjny dla dzieci, oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących dysocjacji jonowej soli, wymień bohatera lektury obowiązkowej na którego działania miała wpływ ambicja, skąd pochodzisz po ukraińsku, informatyka wppt
yyyyy

Możesz również cieszyć się: