Branżowa szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Ślusarz

Gmina: Pyrzyce Powiat: Powiat pyrzycki

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Młodych Techników, 5, 74-200, Pyrzyce

telefon: 915701012

email: zsrcku@wp.pl

strona:

simp starachowice, wskaż przedział, który jest zbiorem rozwiązań nierówności x4+16<x3, sprawdzian z historii pradzieje i historia starożytnego wschodu, przedszkole 42 gdynia, przerwa święta wielkanocne 2022, stary pilczyn, liceum im sobieskiego warszawa, rzeczownik na co odpowiada, przykładowe wpisy do dziennika nauczyciela wspomagającego chomikuj, plewiska szkoła podstawowa nr 1, piotrkowice szkoła, zsp kudowa, dr 5, wyznacz iloczyn oblicz wartosc otrzymanego wyrazenia dla x=1/2, szkola zalewo, będzymin, szkoła teatralna warszawa, www.sp1.edu.pl, wskaż prawdziwe informacje związane z przeczytanym fragmentem utworu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: