Branżowa szkoła I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Stolarz

Gmina: Zbąszyń Powiat: Powiat nowotomyski

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Powstańców Wielkopolskich, 43, 64-360, Zbąszyń

telefon: 683846095

email: zs2.sekretariat@gmail.com

strona: www.zs2zbaszyn.pl

pustków wilczkowski, jan wasilewski, kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne w przedszkolu, ratownictwo medyczne wrocław, zespół szkół w gogołowej, ćwiczenia koncentracji uwagi i spostrzegawczości karty pracy, przedszkole wadowice, laboratorium libelta łódź, gliwice jagiellońska 4, gimnazjum imienia zbigniewa herberta we wronkach, xii lo kraków, gmina skierbieszow, ptak z rodziny łuszczaków krzyżówka, znak mniejsze większe, sprawozdanie cząstkowe ze stażu na nauczyciela mianowanego 2020, szkoła w kościelcu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: