Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: Przeworsk Powiat: Powiat przeworski

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Krasickiego, 9, 37-200, Przeworsk

telefon: 166487574

email: zszprzeworsk@gmail.com

strona: www.zsz.przeworsk.pl

matura międzynarodowa po zwykłym liceum, połączenie dwóch oceanów, sp34poznan, odmiana agatu, sukcesem władysława gomułki na arenie międzynarodowej było uzyskanie, erazma z zakroczymia warszawa, w tabeli zamieszczono nazwy trzech miejscowości odszukaj w dostępnych książkach, negatywne i pozytywne skutki globalizacji, sp32 białystok, zs krynice, ćwiczenia koncentracji uwagi i spostrzegawczości karty pracy, dziekanat uz, ruskowy bród, 15 lo lublin, na stole stoi kuferek na rysunku zaznaczono trzy siły
yyyyy

Możesz również cieszyć się: