Branżowa Szkoła I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Operator obrabiarek skrawających

Gmina: Swarzędz Powiat: Powiat poznański

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

MIELŻYŃSKIEGO, 5 A, 62-020, SWARZĘDZ

telefon: 618172281

email: ZS1SWARZEDZ@POWIAT.POZNAN.PL

strona: ZS1SWARZEDZ.POWIAT.POZNAN.PL

zs20 wrocław, warszawa ponadgimnazjalne, zarządzenie prezydenta m st warszawy, misie patysie, gmina bukowina tatrzańska, modus teligi, gmina milicz kontakt, parnas tarnowskie góry, metody nauczania muzyki w szkole podstawowej, vulcan lublin rekrutacja, zs2 jastrzębie zdrój, radkowice, twp olsztyn, sp7 grudziadz, lombard maków mazowiecki, wszystkich liczb naturalnych dwucyfrowych które są podzielne przez 6 lub przez 10 jest, mobidziennik 33, szkoła podstawowa nr 3 sosnowiec, zstkolno, amerykańska nagroda filmowa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: