Branżowa Szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: Lidzbark Warmiński Powiat: Powiat lidzbarski

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Orła Białego, 5, 11-100, Lidzbark Warmiński

telefon: 897672559

email: zszlwbiuro@wp.pl

strona: www.zsz.lw.edu.pl

sp gora, gimnazjum nr 4 piekary śląskie, oblicz i zapisz na rysunkach brakujące długości boków trójkątów, sp 9 ełk, na ilustracjach pokazano przedstawicieli gadów żyjących w polsce, przedszkole nr 19, sp 1 zabki, przedszkole głogów, polsko japońska akademia technik komputerowych w warszawie, iloczyn liczb nieparzystych jest liczbą, przedszkole stokrotka tarnów, test balladyna, dni wolne od szkoły w maju 2022, czwarte liceum ogólnokształcące, ćwiczenia grafomotoryczne dla dorosłych, pro liberis, szkoła 47 kraków, oceń czy podane informacje są zgodne z prawdą zaznacz literę p jeśli zdanie jest prawdziwe lub f, kolumna zygmunta ciekawostki, smartlunch logowanie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: