Branżowa szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Gmina: Namysłów Powiat: Powiat namysłowski

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

Pułaskiego, 10, 46-100, Namysłów

telefon: 774101627

email: sekretariat@mechanik-namyslow.pl

strona: mechanik-namyslow.pl

bakterie siarkowe, zespół szkół rolniczych środa wlkp, zpew gołdap, klus roboczy, 141 osiedle sobieskiego, jan paweł ii kolorowanka do druku, dorosłe płazy oddychają za pomocą, 1 listopada wolne od szkoły, zsp kampinos, równanie 2-1/x=x, lo 2 olsztyn, wer łódź opinie, matur 2022, daniel kielkucki, denazyfikacji, wierzbno dolnośląskie, szkoła podstawowa nr 2 w ząbkach, restauracje warszawa krakowskie przedmieście, próbny egzamin ósmoklasisty cke 2022
yyyyy

Możesz również cieszyć się: