Branżaowa Szkoła I stopnia nr 1

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: M. Bytom Powiat: Powiat m. Bytom

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Żeromskiego, 26, 41-902, Bytom

telefon: 322813841

email: sekretariat@zsgh.bytom.pl

strona: www.zsgh.bytom.pl

telefoniczny kod kraju, obrońców lublina, lo jagiełło krasnystaw, ekonomista na 100 au 36, fsrr, wyszyński w komańczy, zsp nr 2 w sieradzu, przekształć podane zdania pojedyncze w zdania złożone, szkoła podstawowa nr 115 warszawa, sp1 w jaworze, licea niepubliczne warszawa, zsz gronowo, w ostrosłupie prawidłowym trójkatnym krawędź boczna jest nachylona do płaszczyzny, szadź osad atmosferyczny, bogowie greccy, szkoła podstawowa w niedzicy, sprawdzian zemsta klasa 7, delta międzychód, 12 liceum poznań, uczelnia frycza
yyyyy

Możesz również cieszyć się: