Ekoliga

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji konkursu zorganizowanego przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy,  którego celem jest upowszechnienie  wiedzy o potrzebie zbierania i przetwarzania surowców wtórnych wśród społeczności ursynowskich szkół.
W wyznaczone dni zbieramy: makulaturę, opakowania szklane (tylko butelki półlitrowe zwrotne), puszki aluminiowe i inne metale. Wszystkich zbiórek odbędzie się pięć.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży surowców wtórnych będą przekazywane przez  firmę odbierającą na konto Rady Rodziców.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty poprzez wybranie spośród szkół przystępujących do konkursu najefektywniejszych uczniów w kategorii:

• Indywidualnej (największa wartość finansowa oddanych surowców)
  • Klasowej (przeliczanie na wartość finansową oddanych surowców przypadające na każdego ucznia w klasie).

• Szkolnej

Przewidziane są cenne nagrody dla wygranej na szczeblu dzielnicowym klasy !!!