Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą epidemią tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego będzie inne niż w poprzednich latach. Mając na uwadze wytyczne MEN, MZ, GIS
i „Warszawskie wytyczne edukacyjne – nauka w pandemii” oraz w trosce
o bezpieczeństwo wszystkich członków naszej społeczności szkolnej zaplanowaliśmy spotkania wychowawców z klasami tak, aby ograniczyć do minimum przebywanie osób z zewnątrz na terenie szkoły.

W związku z tym tylko wychowawcy oddziału przedszkolnego i klas pierwszych spotkają się z dziećmi / uczniami oraz ich rodzicami / opiekunami. W pozostałych klasach (II– VIII) wychowawcy spotkają się tylko z uczniami.

Prosimy, aby rodzice / opiekunowie oczekiwali na swoje pociechy na zewnątrz budynku z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Ze względu na bezpieczeństwo Uczniów wymagane jest punktualne przybycie naspotkania.

O wyznaczonej w HARMONOGRAMIE SPOTKAŃ godzinie wychowawcy zabiorą klasy z przydzielonego miejsca, a po spotkaniu odprowadzą dzieci do oczekujących rodziców / opiekunów.

Prosimy, aby wszyscy uczestnicy spotkań podczas przebywania w przestrzeni wspólnej (korytarz, szatnia) posiadali osłonę nosa i ust. Przed wejściem na teren szkoły należy obowiązkowo zdezynfekować ręce.

Spotkania klas zostały zaplanowane w taki sposób, aby po spotkaniu oddziału klasowego z wychowawcą możliwe było wywietrzenie i zdezynfekowanie każdej sali.

Rodzicom / opiekunom dzieci z klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego przypominamy, że dopuszczalne jest wchodzenie do przestrzeni wspólnej opiekunów odprowadzających dzieci z zachowaniem zasady 1 opiekun na ucznia /uczniów przy zachowaniu dystansu społecznego od kolejnego opiekuna, dziecka, pracownika szkoły min. 1,5 m.

Szczegółowy HARMOGRAM SPOTKAŃ oddziałów klasowych
z wychowawcami zostanie podany na stronie internetowej szkoły najpóźniej w piątek (28.08.20 r.).

Listy z przydziałem do klas pierwszych i czwartych będą wywieszone
w szkole przy sekretariacie w piątek (28.08.20r).

Certyfikaty i programy

logo ogarnij