Niepubliczna Policealna Szkoła Kosmetyki dla Dorosłych ŻAK

Szkoła policealna

Zawód: Technik usług kosmetycznych

Gmina: M. Sosnowiec Powiat: Powiat m. Sosnowiec

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Warszawska, 1, 41-200, Sosnowiec

telefon: 322669964

email: sosnowiec@zak.edu.pl

strona: zak.edu.pl

katarzyna w turzany, królestwo północne ze stolicą w sychem, ignuta wrocław, szkoła mistrzostwa sportowego, roger federer wygrane w turnieju wielkoszlemowym singiel, co to jest swiatlo, obszar otaczający biegun północny, szkoła podstawowa nr 2 w górze kalwarii, sp poniatowa kolonia, 4 wyprawa krzyżowa, orzysz pl, 4 stadia rozwoju poznawczego wg piageta, 3 rodzaje literackie, liceum dubois koszalin, kotuń, szkoła podstawowa nr 1 w wieprzu, gimnazjum 15 bielsko biała, dla mamy ktora jest w niebie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: