Zmiana terminów konkursu Wielka Liga Czytelników – informacja dla Uczestników

 

Szanowni Uczestnicy!

W związku z odwołaniem zajęć w szkołach uległ zmianie termin zdobywania sprawności w I etapie Wielkiej Ligi Czytelników. Termin zakończenia wpisywania sprawności I etapu ustalono wstępnie na piąty dzień roboczy liczony od dnia powrotu do szkoły. Oznacza to, że wypełnione testy Uczniowie mogą dostarczać do biblioteki szkolnej w okresie pięciu dni roboczych, począwszy od pierwszego dnia przywrócenia zajęć dydaktycznych. Rozwiązane testy można również teraz przesyłać w formie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Testy do wypełnienia można otrzymać, wysyłając na wskazany wyżej adres mailowy informację o tytule przeczytanej książki konkursowej. Nauczyciel bibliotekarz prześle Uczestnikowi test w formacie PDF.

Oczywiście termin finału powiatowego będzie również przesunięty i podany w późniejszym czasie.

Zachęcam do czytania pogodnych książek w czasie wolnym od zajęć. Dobra lektura może dostarczyć wielu miłych chwil i tym samym pomóc w ograniczeniu stresu, który niekorzystnie wpływa na naszą odporność.

 

Katarzyna Olszewska

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny