Generated button

 

Generated button

              

 Generated button

 

Generated button

 

 


Jeśli Rodzice / Uczniowie nie mają dostępu do librusa, bo np. zapomnieli hasła, proszeni są
o wysłanie wiadomości na adres :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

Uwaga!!!

  

Informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Generated button

 

   

 

Wychowawcy świetlicy ogłaszają konkurs na maskotkę świetlicowego turnieju Unihokeja. Maskotką może zostać wymyślona przez Was postać lub zwierzę. Pracę wykonujemy techniką płaską lub półpłaską na papierze formatu A3. Każda maskotka powinna mieć nazwę. Po powrocie do świetlicy prace należy składać do wychowawców świetlicy. W konkursie przewidziane są nagrody za miejsca 1-3 oraz wyróżnienia, które wręczymy podczas ceremonii medalowej na zakończenie turnieju unihokeja.

 

Zachęcamy Was też do rywalizacji szachowej online na stronie https://www.chess.com/

Na powyższej stronie będziecie mogli rywalizować z szachistami z całego świata. Zachęcamy Was do założenia konta do gry z pomocą rodziców, a następnie zaproszenia Pana Krystiana do wspólnej rywalizacji szachowej. Pan Krystian rozegrał już blisko 2000 partii na stronie i będzie czekał na Was przy wirtualnej szachownicy Znajdziecie go pod nickiem: Kry90cha. W każdej chwili będziecie mogli wysyłać do niego wiadomości dotyczące szachów i spraw z nimi związanych oraz zaprosić go do rywalizacji szachowej. Czekam na Wasze zaproszenia!

Na stronie,  którą podaliśmy dla Was poniżej będziecie mogli doskonalić swoje umiejętności,  które będzie można wykorzystać podczas IV Mistrzostw świetlicy w szachy.

http://zadania.szachowe.pl/matw1r.html

Zadania, które wysyłamy dotyczą wykonania mata w jednym posunięciu. W innych zakładkach znajdziecie też inne zadania do których Was zachęcamy.

Dla bardziej zaawansowanych szachistów mamy jeszcze jedną propozycję. Na kanale youtube pod linkiem..

https://www.youtube.com/channel/UC7_tK6JLTJDYPzHR76o85vQ/featured

.. możecie znaleźć wiele zaawansowanych strategii szachowych ,które pomogą Wam wejść na jeszcze wyższy poziom gry.

 


 
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ruletka to świetny pomysł na zrobienie czegoś aktywnego. Jeśli nie chcecie się poruszać zapraszamy do wykonania pracy plastycznej.

https://www.facebook.com/1580309842068704/videos/190375005574230/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

https://pin.it/3bfjtBl

https://wordwall.net/pl/resource/910345/co-dziś-zrobię

Nauczyciele świetlicy

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny