Drodzy Uczniowie i Rodzice, ostatnie trzy miesiące były bardzo trudnym okresem dla polskich szkół.

Musieliśmy odnaleźć się w nowej niecodziennej sytuacji zdalnego nauczania.

Dziękuję Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom SP 310

za ich trud i wysiłek.

Życzę, pomimo wszystkich utrudnień, udanego wypoczynku - żeby wakacje były słoneczne, pełne wrażeń, ale też bezpieczne.

Do zobaczenia, mam nadzieję, we wrześniu.

Jacek Strzyżewski

Dyrektor SP310

sunflower 2351489 640

skw

HEJT NAM NIE GRA

Pandemia koronowirusa spowodowała, że większość czasu spędzamy w domu. Czujemy się poirytowani, coraz więcej spraw nas denerwuje, złościmy się (czasami bez powodu) i szukamy wytchnienia w rozmowie telefonicznej, w lekturze dobrej książki, w Internecie. W sieci znajdziemy informacje, rozrywkę, drugiego człowieka – wartości pozytywne – ale znajdziemy również coś, co generuje negatywne emocje: hejt.

Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził niegdyś akcję HEJT MI NIE GRA. W czasie izolacji warto przypomnieć sobie to przesłanie. Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkiej prezentacji.

Pracowita jesień dla Wolontariuszy w SP 310

Pomagamy: