Jeśli Rodzice / Uczniowie nie mają dostępu do librusa, bo np. zapomnieli hasła, proszeni są
o wysłanie wiadomości na adres :

Uwaga!!!

Informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

„Dob­ry wycho­waw­ca, który nie wtłacza a wyz­wa­la, nie ciągnie a wzno­si, nie ug­niata a kształtu­je, nie dyk­tu­je a uczy, nie żąda a za­pytu­je - przeżyje wraz z dziećmi wiele
nat­chnionych chwil”.

Janusz Korczak

Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania-uczenia się jest źródłem pozytywnych doświadczeń dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to wspierając rozwój ucznia oraz jego naturalne dążenie do poznania otaczającego świata z uwzględnieniem indywidualnych możliwości dziecka oraz ściśle współpracując z jego rodzicami/opiekunami.

W codziennych działaniach kierujemy się zasadami poszanowania godności człowieka oraz tolerancji
w znaczeniach, które wynikają z nadrzędnych aktów prawnych: Deklaracji Praw Człowieka, Konwencji Praw Dziecka oraz Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.

Certyfikaty i programy

logo ogarnij