DOFINANSOWANIE OBIADÓW   W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

W przypadku, gdy rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej, ale formalnie dochód na jedną osobę w rodzinie przekracza 528 zł netto na jedną osobę można złożyć wniosek o dofinansowanie przez szkołę obiadów w stołówce szkolnej.

Należy pobrać wniosek w gabinecie pedagoga szkolnego lub ze strony internetowej oraz udokumentować dochód oraz uzasadnić potrzebę wsparcia.

Wypełniony prawidłowo wniosek z załączonymi dokumentami (zaświadczenia lub oświadczenia) potwierdzające zawarte we wniosku dane należy złożyć w sekretariacie szkoły.

WNIOSEK DO POBRANIA

DOFINANSOWANIE OBIADÓW   W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

Wypełniony prowidłowo wniosek z załączonymi dokumentami (zaświadczenia lub oświadczenia) potwierdzające zawarte we wniosku dane należy złożyć w sekretariacie szkoły.

WNIOSEK  DO POBRANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY.