KOMUNIKAT DYREKTORA SP 310

Zgodnie z informacją MEN od dnia 25 maja dla uczniów klasy VIII organizuje się nieobowiązkowe konsultacje. Dyrektor Szkoły podaje do wiadomości terminy tych konsultacji (obowiązują od 25 maja i dotyczą klasy VIII).

Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i od 25 maja br. są szczególnie skierowane do uczniów, którzy przystępują do egzaminów. Organizacja konsultacji będzie w głównej mierze oparta na przedmiotach zdawanych na egzaminie ósmoklasisty. Uczeń powinien mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem.

Jednorazowo grupa uczestników konsultacji nie może przekroczyć 12 uczniów.

Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Uczeń przychodzi na konsultacje z oświadczeniem wypełnionym przez rodziców (do pobrania poniżej).

Brak oświadczenia będzie skutkował nieprzyjęciem ucznia na konsultacje!

Harmonogram zostanie przekazany do wiadomości przez eDziennik w poniedziałek – konsultacje będą miały miejsce w środę i w czwartek.

Terminy Konsultacji dla pozostałych klas zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.

KOMUNIKAT DYREKTORA SP 310

Jednorazowo grupa uczestników konsultacji nie może przekroczyć 12 uczniów.

Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Uczeń przychodzi na konsultacje z oświadczeniem wypełnionym przez rodziców.

Brak oświadczenia będzie skutkował nieprzyjęciem ucznia na konsultacje!