WSPANIAŁE WIEŚCI!

Dnia 5 kwietnia w miejscowości Kamion odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Start w tych zawodach wywalczyły sobie dwie nasze uczennice, które musiały przebrnąć najpierw przez eliminacje dzielnicowe a następnie przez eliminacje ogólno-warszawskie.

Z wielką dumą i nieopisaną radością pragniemy poinformować, że Izabela Kuczaba z klasy 8a wygrała w swojej kategorii wiekowej i awansowała do Mistrzostw Polski w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 1000 m!
Co więcej!
Druga nasza reprezentantka - Katsiaryna Lagutkowa z klasy 7a zajęła 4 miejsce w swoim biegu na 800 m i również awansowała na Mistrzostwa Polski!

Jesteśmy już po Mistrzostwach Polski, które odbyły się 26 kwietnia!
Reprezentantki naszego województwa (dwie uczennice naszej szkoły) kolejny raz pokazały klasę, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce najlepszych uczennic w CAŁEJ POLSCE!