Drodzy Uczniowie i Rodzice, ostatnie trzy miesiące były bardzo trudnym okresem dla polskich szkół.

Musieliśmy odnaleźć się w nowej niecodziennej sytuacji zdalnego nauczania.

Dziękuję Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom SP 310

za ich trud i wysiłek.

Życzę, pomimo wszystkich utrudnień, udanego wypoczynku - żeby wakacje były słoneczne, pełne wrażeń, ale też bezpieczne.

Do zobaczenia, mam nadzieję, we wrześniu.

Jacek Strzyżewski

Dyrektor SP310

sunflower 2351489 640

KOMUNIKAT DYREKTORA SP 310

Zgodnie z informacją MEN od dnia 25 maja dla uczniów klasy VIII organizuje się nieobowiązkowe konsultacje. Dyrektor Szkoły podaje do wiadomości terminy tych konsultacji (obowiązują od 25 maja i dotyczą klasy VIII).

Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i od 25 maja br. są szczególnie skierowane do uczniów, którzy przystępują do egzaminów. Organizacja konsultacji będzie w głównej mierze oparta na przedmiotach zdawanych na egzaminie ósmoklasisty. Uczeń powinien mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem.

Jednorazowo grupa uczestników konsultacji nie może przekroczyć 12 uczniów.

Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Uczeń przychodzi na konsultacje z oświadczeniem wypełnionym przez rodziców (do pobrania poniżej).

Brak oświadczenia będzie skutkował nieprzyjęciem ucznia na konsultacje!

Harmonogram zostanie przekazany do wiadomości przez eDziennik w poniedziałek – konsultacje będą miały miejsce w środę i w czwartek.

Terminy Konsultacji dla pozostałych klas zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.

KOMUNIKAT DYREKTORA SP 310

Jednorazowo grupa uczestników konsultacji nie może przekroczyć 12 uczniów.

Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Uczeń przychodzi na konsultacje z oświadczeniem wypełnionym przez rodziców.

Brak oświadczenia będzie skutkował nieprzyjęciem ucznia na konsultacje!

Certyfikaty i programy

logo ogarnij