Branżowa Szkoła I Stopnia ZDZ w Kościanie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Ślusarz

Gmina: Kościan Powiat: Powiat kościański

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Dworcowa, 2, 64-000, Kościan

telefon: 655124681

email: katarzyna.szlapka@zdz.leszno.pl

strona:

sp11 puławy, przerwa świąteczna 2022, szkoła podstawowa nr 5 ząbki, siarka w powietrzu, lo2 krakow, systemy sterowania inteligentnymi budynkami, dozorca konserwator w szkole, przedszkole tychy, teb edukacja lubin, jana iii sobieski, liceum ogólnokształcące dla dorosłych po reformie, glk edu pl, kj jednostka, haplogrupy na świecie, 2 liceum radomsko, wysoce wrażliwe dziecko, londzin, uporządkuj wydarzenia z życia danuty, gimnazjum nr 1 nowy dwór mazowiecki, lo ruy barbosy, w tatrach znajduje się kilka obiektów
yyyyy

Możesz również cieszyć się: